Pílové pásy ARMOTH

Pílové pásy ARMOTH

Firma QSGS TECHNOLOGY z Poľska je výrobcom úzkych pílových pásov značky ARMOTH používaných na pásových pílach všetkých výrobcov. Výrobca pílových pásov svojou každodennou prácou je orientovaná len na kvalitné výrobky.

Pre výrobu vlastníme najnovšie dostupné technologické linky, ktoré sú výrobkami najlepších svetových výrobcov. Vysoká akosť našich výrobkov to je: rovnomerná vysoká akosť dodávanej ocele, vyhotovovanie zubov píl na profesionálnych strojoch, plná automatizácia niektorých parcovných úkonov v spojení s kontrolou výrobkov po ostatnom pracovnom úkone pomocou počítačom riadeného elektromikroskopu. Samozrejmosťou je aj stále uplatňovanie najnovších vedomostí vo výrobnom procese  - hovorí majiteľ pán Jan Klepuszewski.

Používame techniku a technológiu od dodávateľov:

- Švédsko - firma ALO TEKNIK vypracovala metódu rozvodu zubov pomocou počítačom riadeného stroja a tiež metódu indukčného kalenia hrotu zubov.

- Švédsko - firma SANDVIK - svetový producent ocele, je dodávateľom pre naše vysokokvalitné pílové pásy.

- Švajčiarsko - firma BRUDERER je svetovým obchodníkom v oblasti obrábania ocele, vyvíja pre nás najkvalitnejší a najlepsí postup výroby zubov našich píl.

- Nemecko - oceliarska firma RISSE + VILLKE vyrába pre nás oceľový pás z vysokolegovaného materiálu firmy THYSSEN KRUPP.

- Nemecko - firma KESEL postavila pre nás strojné zariadenia, ktoré zaručujú vysokú akosť našich píl.

Vyberte si prosím značku ARMOTH pre Vaše prvotné spracovanie guľatiny.

Na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom, telefonicky alebo osobne.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti