Mikropočítače

SELBIT - výrobca mikropočítačov pre Vaše stroje

Vážený návštevník!

Dostali ste sa na stránku, kde Vám predstavíme možnosť ako zvýšiť produktivitu a kvalitu vo vašej výrobe.  Jediná cesta ako vylúčiť pri presnom, alebo dostatočne rýchlom  nastavení na ďalší rez ľuďský faktor, je namontovanie mikropočítača na výrobné zariadenia.

Spoločnosť SELBIT sa zaoberá výrobou rôznych druhov mikropočítačov pre nasadenie v náročných výrobných prevádzkach. Jej výrobky používajú výrobcovia ako WIREX,  DROZDOWSKI, WALTER, HYDROMET, MASZDREW, LIGNUMA, WOOD-MIZER a ďalší.

Firma vyrába mikropočítače na montáž rôznych druhov píl (kmeňové, rozmietacie, kotúčové prizmovacie, omietacie atď.) a počítadlá pre montáž na brúsky, rozvádzače zubov a iné pomocné zariadenia. Montujú sa na nové stroje, ale aj na zariadenia staršieho výrobného dáta. O možnosti nasadenia mikropočítača rozhoduje technické riešenie zdvihu - pohonu nastavenia výšky, elektrické zapojenie a technický stav zariadenia.

 

Mikropočítače na výrobné zariadenia sú dodávané vždy s odčítacím zariadením lineárnym alebo obratovým. Je možné ich montovať na stroje s ovládacím napätím od 6 do 230 V. Možnosť ich montáže ovplyvňuje jedine technický stav Vášho zariadenia. V prípade záujmu o montáž mikropočítača na zariadenie v prevádzke, stav zariadenia a možnosti montáže posúdime a dohodneme na mieste montáže.

Počítadlá počtu posunu, alebo posunutých zubov, obrátok a podobných množstiev sú jednoducho nastaviteľné - programovateľné; sú to mikropočítače, ktoré sa osvedčili práve pre svoju jednoduchosť. Ovládacie napätie môže byť od 6 - 230 V. Sú spojené s vhodným koncovým spínačom a po skončení nastaveného cyklu vypnú celé zariadenie. Obsluhujúci pracovník počas automatickej práce riadeného zariadenia môže vykonávať iné pracovné činnosti.

 

Na kmeňové pásové píly sa montujú mikropočítače ISP-07NT a ISP-010.

 

Uvedené typy mikropočítačov sú schopné pracovať v rôznych programoch a variabilitou programovania zabezpečujú jednoduché rozmeranie guľatiny.

Pomocou mikropočítača je pilčík schopný pracovať na stroji sám bez odoberania narezaného materiálu, pomocníka potrebuje len pred otočením kmeňa na odloženie reziva.

Mikropočítač

 

ISP-07NT na nastavenie hrúbky rezu na kmeňových pílach

Funkcie - odmeriavanie hrúbky jednotlivých dosiek

               - rozmeranie kmeňa od aktuálnej výšky reznej hlavy

               - automatické prispôsobenie sa k typu stroja

               - skutočný rozmer reziva od lôžka píly

               - výrez pílového pásu je zohľadnený počas pílenia

 

 

ISP-010 na nastavenie hrúbky rezu na kmeňových pílach                                               ISP 10

Funkcie - odmeriavanie jednotlivých dosiek

               - tri ľubovoľné programy uložené a zapísané do pamäte pomocou operátora

                - rýchle rozmery zapísané do pamäte tlačítkami A, B a C

                - rýchly program pílenia 1 - 60 pozícií

                - manuálny program (rozmer po rozmere) - 1 - 60 pozícií

                - automatické rozmeranie kmeňa do výšky na akej sa nachádza píla 

                  pomocou uloženého programu 

                - automatické prispôsobenie sa k typu stroja

                - skutočný rozmer reziva od lôžka píly

                - možnosť pílenia bez odoberania reziva z guľatiny

                - automatická úprava výšky reznej hlavy po zmene programu    

 

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, vypítajte si ďalšie informácie telefonicky na tel.č.0911 769496, alebo e-mailom: panzer@panzer.sk.

Pre technické rôznorodosti jednotlivých zariadení je potrebné posúdiť možnosť montáže na mieste.  

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti