Mikropočítač pre uhlové píly

Predstavujeme Vám významného pomocníka pri Vašej práci - mikropočítač na nastavenie pílových kotúčov na uhlových pílach - ANTD-02.

Jedná sa o priemyselný mikropočítač pomocou ktorého sa dajú nastavovať pílové kotúče jednotlivo vo všetkých smeroch, alebo obe kotúče naraz smerom vpravo a dole, alebo vľavo a dole. Táto funkcia slúži na nastavenie kotúčov na ďalší rez z kraja kmeňa. Skráti sa pri tom nastavovací čas stroja, pretože po zadaní povelu mikropočítač sám nastavuje kotúče na predom vybraný rozmer.

Mikropočítač má dobre čitateľný displej aj za zhoršených svetelných podmienok a v prašnom prostredí. Spolupracuje s dodanými senzormi a magnetickými pravítkami. Presnosť nastavenia je 0,5 mm.

Tento mikropočítač sa dá dodatočne namontovať na všetky uhlové píly na ktorých sú pomocné motory ovládané stykačmi. Ovládacie napätie stykačov môže byť 6 - 230V. Po zapojení mikropočítača zostávajú paralelne zapojené aj tlačítka ručného ovládania pomocných motorov.

Pri montáži dodávame len kompletnú súpravu mikropočítača - napájacie trafo, tlmivky, pomocný montážny materiál, elektromagnetické senzory s parvítkami a mikropočítač.

Pokiaľ Vás zaujala naša ponuka a potrebujete viac informácií, volajte prosím na tel č.0911 79496, alebo píšte na panzer@panzer.sk

ANTD 02

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti