Rozmietacie pásové píly

Vážený návštevník!

Na tejto stránke Vám predstavíme rozmietacie píly WIREX, z ktorých si isto vyberiete vhodnú pílu do svojej prevádzky. Firma WIREX vyrába viacero verzií rozmietacích pásových píl. Delia sa na ležaté a zvislé rozmietacie píly. Ležaté sa vyrábajú s dvomi a tromi reznými hlavami a zvislé s dvomi a štyrmi reznými hlavami. U ležatých pásových pílach je doprava materiálu zabezpečená gumeným dopravným pásom. Tieto rozmietacie pásové píly sú určené na rozpilovanie bočného reziva alebo hranolov na ďalšie rezivo.

Zvislé rozmietacie píly môžu byť vybavené gumeným dopravným pásom, alebo dopravnou reťazou pre posuv guľatiny. Z uvedeného je jasné, že zvislé rozmietacie píly sú určené buď na pílenie hranolov - priziem na ďalšie rezivo - vtedy je stroj vybavený gumeným dopravným pásom, alebo na pílenie krátkej guľatiny, vtedy je stroj vybavený podávacou reťazou. Najväčší priemer krátkej guľatiny je 40 cm, najväčšia doporučená dľžka 3 m.
Tieto rozmietacie pásové píly si nájdu uplatnenie hlavne pri výrobe paletových prírezov, výrobe dosiek a strešných lát. Všetky stroje sú vyrábané elektronickým riadením pre postupné zapínanie jednotlivých rezných hláv. Rýchlosť podávacej reťaze alebo gumeného podávacieho pásu je možné regulovať od 0 - 20 m/min pomocou frekvenčného meniča. Jednotlivé rezné hlavy sú vybavené trojfázovým elektromotorom výkonu 5,5 kW, na objednávku 7,5 kW.
Pozrite si prosím ďalšie podstránky jednotlivých typov rozmietacích pásových píl a zavolajte pre ďalšie informácie alebo pošlite e-mail zo stránky Kontakty.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti